Johnny Depp o cancel culture i wpływie na jego karierę

Podczas festiwalu w San Sebasian Johnny Depp został nagrodzony wyróżnieniem za całokształt twórczości. Aktor wykorzystał tę okazję, aby zabrać głos w sprawie cancel culture.

Nie ma wątpliwości, że Depp jest najlepszym przykładem tego, jak wykluczenie w środowisku aktorskim może przekreślić czyjąś karierę. Odtwórca roli słynnego kapitana Jacka Sparrowa postanowił podzielić się z publicznością swoimi refleksjami na temat konsekwencji jakie musiał ponieść w wyniku sądowej batalii z Amber Heard.

To jest tak bardzo poza kontrolą, że mogę wam obiecać, że nikt nie jest bezpieczny. Ani jeden z was. Wystarczy jedno zdanie i nie masz już gruntu pod nogami, dywan został zaciągnięty. Zdarzyło się to nie tylko mnie, zdarzyło się to wielu ludziom. Tego typu rzeczy przydarzały się kobietom i mężczyznom. Niestety w pewnym momencie zaczynają myśleć, że to normalne. Albo że to oni, kiedy tak nie jest.

Kiedy pojawia się niesprawiedliwość, czy to przeciwko tobie, komuś, kogo kochasz, czy komuś, w kogo wierzysz – wstań, nie siadaj. Bo oni cię potrzebują.

Zobacz również: Humorystyczna piątka – filmy, które uchronią cię przed nieoczekiwaną wizytą

Maksymilian Sikorski

Kinematograficzny boomer. Superbohaterskie kino omija szerokim łukiem, racząc się kolejnymi filmami ubiegłego wieku. Ponadto nałogowy konsolowiec, który większość czasu spędza na wymachiwaniu mieczem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze