Nasze magiczne Encanto – nowa animacja od Disneya dostała kolejny zwiastun

Disney Polska opublikował właśnie zwiastun swojej nowej animacji – Nasze magiczne Encanto.

Nowa animacja Disneya zadebiutuje w naszym kraju za niecałe dwa miesiące – 26 listopada. Na krześle reżysera zasiądą Byron Howard (Zwierzogród, Zaplątani) i Jared Bush(współreżyser Zwierzogrodu). W animacji możemy się spodziewać piosenek rozchwytywanego ostatnimi czasy Lin-Manuela Mirandy (Hamilton, Vaiana).

Zobacz również: Raya i Ostatni Smok – recenzja filmu. Disney znów uderza

Nasze magiczne Encanto opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście – w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze