Najlepsze gry na PlayStation 3

Każdy się podnieca nowymi konsolami, jakieś polowania w sklepach na PS5… A pamiętacie jeszcze PS3? Boże, ile zajebistych gier miała ta konsola. No, większość potem wyszła jako remastery na PS4 (a niektóre nawet i na PS5…). Ale chcę wam przypomnieć, jakie świetne tytuły wyszły na trzecią stacjonarną konsolę Sony. Oto najlepsze gry na PlayStation 3!


Zobacz również:

Gry podobne do Wiedźmina

Kraina Indyków #1


Assassin’s Creed II

najlepsze gry na playstation 3

Nasze zestawienie Najlepsze gry na PlayStation 3 zaczynamy we Włoszech. Assassin’s Creed II to początek opowieści o moim ulubionym asasynie. Szczerze pokochałem charyzmatycznego Ezio Auditore da Firenze, w towarzystwie którego mogłem odwiedzić malowniczą Florencję, Toskanię, Wenecja i Rzym. Skoki wiary, zabójstwa z krawędzi i dźganie ukrytym ostrzem dały mi tyle frajdy, że całą grę przechodziłem przynajmniej czterokrotnie. Nawet poszukiwanie wszystkich ukrytych piór było świetną zabawą.


Batman Arkham City

Assassin’s Creed II

Jeśli ktoś lubi przygody komiksowego gacka, to po prostu musi zagrać w tą pozycję, bo (w mojej skromnej opinii) jest to najlepsza gra z mrocznym Batmanem w roli głównej. Odpowiedzialne za tytuł Rocksteady Studios zaserwowało nam wspaniałą historię, którą wzbogaciło masą misji pobocznych oraz łamigłówek przygotowanych przez samego Człowieka Zagadkę. Całość została podana w efektowny sposób. Gra wygląda wspaniale. A możliwość gry Kobietą Kot oraz zabawy gadgetami Batmana są przysłowiową „truskawką na torcie”.


BioShock

najlepsze gry na playstation 3

Odwieczna dysputa fanów – która część BioShocka jest tą najlepszą? Choć dwójce nie da się odmówić klimatu i udanego multiplayera, a trójka wyniosła gry video ponad czystą rozrywkę swoim zakończeniem, to część pierwszą uznaję za najlepszą. W tej grze zagrało po prostu wszystko, od scenariusza do gameplayu. Dzieło Kena Levine już teraz wpisało się do historii gamingu i mimo, że nic na to nie wskazuje, fani na całym świecie liczą, że pewnego dnia, kolejna odsłona BioShocka ujrzy światło dzienne.


Borderlands 2

najlepsze gry na playstation 3

Wspaniała historia, grubo podszyta czarnym humorem, pochłonęła mnie bez reszty, a mnogość misji pobocznych zagwarantowała mi wiele godzin dobrej zabawy, którą wydłużyłem sobie ogrywając jeszcze wszystkie dodatki do gry (i te duże, i te mniejsze). Bez wątpienia jedna z najlepszych gier na PS3.


Castlevania: Lords of Shadows

najlepsze gry na playstation 3

Gabriel Belmont to członek Bractwa Światła, elitarnej grupy świętych rycerzy którzy bronią niewinnych przed światem paranormalnym. Jego ukochana żona została brutalnie zamordowana przez siły zła, a jej dusza została na wieczność uwięziona. Nie będąc ani żywą, ani martwą, odkrywa straszną prawdę o tym jaka jest stawka i prowadzi Gabriela do wypełnienia jego przeznaczenia i ocalenia świata.

Kontynuuj nasze zestawienie Najlepsze gry na PlayStation 3 na następnej stronie

Strony: 1 2 3 4 5 6

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze