Sequel W lesie dziś nie zaśnie nikt dostał plakat. Premiera w październiku

O dziwo, przyznam się wam szczerze, że jest to premiera na którą czekam

Jeśli spojrzymy na ocenę W lesie dziś nie zaśnie nikt na Filmwebie, możemy odnieść wrażenie, że ten polski slasher jest – no cóż – gówniany. Kompletnie się z tym nie zgadzam. Uważam, że film jest świetny i ma sporo w sobie sporo włożonego serducha. A teraz dostaniemy sequel, na który oczywiście czekam, choooooć obawiam się, że to był pomysł na jedną produkcję. Przekonamy się już niedługo. W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 zadebiutuje w najlepszym możliwym dla horroru terminie – cztery dni przed Halloween, 27 października. Stanowisko reżysera ponownie piastuje Bartosz M. Kowalski.

Zobacz również: Najstraszniejsi przeciwnicy w grach

Głównym bohaterem sequela jest Adaś (Mateusz Więcławek), młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę, nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W drugim filmie poznamy również dalsze losy Zosi (Julia Wieniawa), która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze.

w lesie dziś nie zaśnie nikt

Źródło: Instagram / Zdjęcie: Netflix

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze