Ghost Recon Frontline oficjalnie zapowiedziany, ale nie spodziewajcie się fajerwerków

Nowa gra z serii została właśnie zapowiedziana i…

Wygląda na to, że Ubisoft doszczętnie chce dobić tę markę. Raz, że gra wygląda bardzo nijako, to dwa – zawsze jak widzę hasło free-to-play, to mam dreszcze. Nie zapowiada się to za dobrze, ale gdyby ktoś był zainteresowany, to testy Ghost Recon Frontline wersji PC zaczną się 14 października. Poniżej znajdziecie podstawowe informacje o grze oraz zwiastun.

Zobacz również: Gamedec – recenzja gry. Cyberpunk, na jaki czekałem

Tom Clancy’s Ghost Recon® Frontline to dostępna w modelu free-to-play wieloosobowa taktyczna gra akcji PvP osadzona w sławnym uniwersum Ghost Recon. Dzięki swojemu zaawansowanemu systemowi klas i dużemu wyborowi taktycznych narzędzi wsparcia zapewnia całkowitą swobodę w zastosowaniu strategii. Zwyciężyć każdą walkę i przechytrzyć wrogie drużyny można na wiele różnych sposobów.

  • NIESKRĘPOWANA SWOBODA TAKTYCZNA – Przełączaj się między zleceniobiorcami nawet w ogniu walki. Wpływaj na przebieg bitwy, wzywając posiłki taktyczne, takie jak śmiercionośne automatyczne wieżyczki, drony z zasłoną dymną czy potężne barykady. Zawsze jest więcej niż jeden sposób na zwycięstwo i tylko od ciebie zależy, jaką strategię zastosujesz.
  • DRUŻYNY TWORZONE NA PODSTAWIE KLAS – Wraz z innymi graczami z całego świata stwórz drużynę doskonałą, wykorzystując złożony i istotny dla rozgrywki system klas. Ciesz się stworzoną na twoją miarę rozgrywką i wykorzystuj w terenie swoje własne strategie taktyczne.
  • ROZLEGŁE POLE BITWY – Odkryj Drakemoor Island, otwarty świat pełen zróżnicowanych biomów, w którym rozgrywa się konflikt Ghost Recon Frontline. Znajdziesz tam szereg rozpoznawalnych miejsc, zróżnicowane krajobrazy od wysokich gór po bezlitosne pustynie oraz stale zmieniające się warunki pogodowe. Drakemoor Island wymaga doskonałych umiejętności adaptacji.
Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze