Już dziś premiera konsoli Nintendo Switch OLED oraz gry Metroid Dread!

Nowa konsola Nintendo Switch z wibrującym, 7-calowym ekranem OLED oraz gra Metroid, kolejna odsłona legendarnej sci-fi serii, wchodzą na rynek już dziś.

Najnowszy członek rodziny konsol Nintendo Switch jest od dziś dostępny w sklepach. Nintendo Switch – OLED Model ma podobny ogólny rozmiar do konsoli Nintendo Switch, ale posiada większy, tętniący życiem 7-calowy ekran OLED o wyrazistych kolorach i wysokim kontraście. Ta nowa konsola daje graczom kolejną opcję grania w ogromną i wciąż powiększającą się bibliotekę gier Nintendo Switch, jakkolwiek i gdziekolwiek zapragną.

Zobacz również: Mario doczeka się filmu animowanego od twórców Minionków!

Konsola Nintendo Switch – OLED Model to nie tylko 7-calowy ekran OLED, ale także szeroka, regulowana podstawka dla trybu tabletop, nowa stacja dokująca z przewodowym portem LAN (kabel LAN jest sprzedawany oddzielnie), 64 GB pamięci wewnętrznej i ulepszony dźwięk w trybie handheld i tabletop. Tak samo jak w przypadku Nintendo Switch, Nintendo Switch – OLED Model pozwala graczom grać na telewizorze i dzielić się odłączanymi kontrolerami Joy-Con, aby od razu móc grać w trybie multiplayer. I podobnie jak Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite, Nintendo Switch – OLED Model można zabrać w podróż, by cieszyć się wszechstronnością systemu.

Ale to nie jedyna nowa odsłona Nintendo mająca dziś premierę. Dostępna jest również następna pozycja w słynnej serii MetroidMetroid Dread. Fabuła podąża za międzygalaktyczną łowczynią nagród Samus Aran, która przybywa na nową planetę, aby zbadać tajemniczą transmisję. Metroid Dread zakończy ekscytującą opowieść skupiającą się na dziwnych, powiązanych ze sobą losach Samus i Metroidów i może być równie zabawna zarówno dla długoletnich fanów, jak i nowych graczy. Metroid Dread można nabyć w sklepach w wersji fizycznej oraz cyfrowo w Nintendo eShop.

Zobacz również: Paper Mario: The Origami King – recenzja gry. Niesamowicie zabawna przygoda w papierowym królestwie

Edycja Metroid Dread: Special Edition, dostarczana ze steelbookem, zawiera także kartridż z grą, pięć wysokiej jakości kart artystycznych z głównymi artworkami z każdej 2D gry Metroid oraz 190-stronicowy artbook obejmujący wszystkich pięć pozycji z 2D sagi Metroid. 5 listopada w dwupaku pojawi się również nowa figurka amiibo przedstawiająca Samus w kombinezonie z gry Metroid Dread oraz figurka amiibo E.M.M.I.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze