Brendan Fraser złoczyńcą w nowym filmie DC „Batgirl”

Brendan Fraser przeżywa swój artystyczny renesans. Niegdyś był wielką gwiazdą kina przygodowego, co przerwały problemy zdrowotne. Zmienił się jego stan fizyczny jak i psychiczny. Obecnie jednak zdaje się być już o wiele lepiej. Aktor dostaje coraz więcej angaży, w tym ten potwierdzony przez Deadline, w nadchodzącym filmie w uniwersum DC, czyli Batgirl.

Brendan Fraser to takie oczko w głowie społeczności popkulturowej. Ten przemiły człowiek zyskał sobie wielką sympatię i ogromne wsparcie ze strony fanów. Nic więc dziwnego, że coraz częściej przydziela się go do najróżniejszych produkcji. Tym razem paroma informacjami postanowił podzielić się serwis Deadline. Jak podaje serwis Fraser otrzymał angaż w nadchodzącym filmie z uniwersum DC – Batgirl. Będzie w nim grał u boku Leslie Grace, która to wcieli się w tytułową bohaterkę. Według nieoficjalnych informacji wcieli się on w postać Firefly’a.

Zobacz również: Black Adam – zwiastun filmu DC z Dwaynem Johnsonem

O filmie mogliśmy usłyszeć co nieco podczas tegorocznego eventu DC FanDome. Produkcja ma skupić się na postaci Barbary Gordon, która strzec ma ulic Gotham City jako tytułowa Batgirl. Za reżyserię odpowiadać będą Adil El Arbi i Bilall Fallah, twórcy ciepło przyjętego Bad Boys For life. Produkcja ma trafić od razu na HBO MAX. Będzie to jedna z pierwszych tak dużych produkcji DC, która trafi bezpośrednio na streaming, zamiast do kin.

Zobacz również: The Flash – pierwszy zwiastun filmu o szybkim z DC

Co warto zauważyć, to nie pierwsza taka przygoda w uniwersum DC w wykonaniu aktora. Obecnie można go podziwiać w serialu oryginalnym HBO – Doom Patrol. Wciela się tam w postać Cliffa Steele, znanego jako Robotman. Na wskutek wypadku trafia do tajemniczego domu, pełnego ludzi o dziwnych umiejętnościach. Sam budzi się w ciele robota, ledwo pamiętając moment swojej śmierci. Gdy znika jedyna osoba mogąca odwrócić ten stan rzeczy, postanawia dołączyć do grupy ekscentryków, by odnaleźć człowieka odpowiedzialnego za jego cierpienie. Obecnie serial jest na trzecim sezonie, który wyszedł stosunkowo niedawno! Odcinek siódmy trafi na HBO już w czwartek.

Źródło: Deadline

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze