Gandalf kontra Kudłaty? Warner prawdopodobnie szykuje bijatykę osadzoną w swoim uniwersum

Warner Bros. znalazło chyba nowy sposób na biznes. W serwisie Reddit wyciekły informacje na temat nowej bijatyki w świecie tejże wytwórni. Informacje zdaje się potwierdzać pisarz Jeff Grubb.

Warner Bros. chyba znalazło prosty sposób na sprzedaż swoich marek. Wystarczy tylko upchać większość licencji w jednym miejscu! I choć nie jestem fanem tego rozwiązania, to trzeba przyznać, działa. Przykładem niech będzie sequel Space Jam. Pełno tam ich licencji, znanych z filmowego ekranu światów. I nie jest ważnym, czy sam film jest dobry, czy też nie. Ma on zupełnie inne zadanie. Wychować nowe pokolenie na starych markach i przypomnienie ich tym, którzy się na nich wychowali.

Zobacz również: Nadchodzące nowości w HBO Max – Diuna, Matrix, Peacemaker i wiele więcej!

Wydaje się, że Warner kontynuować będzie ten trend, wypuszczając bijatykę na modłę Smash Bros. Tak jak w nadmienionej grze, mamy w niej kontrolować masę postaci z różnych uniwersów, na które Warner Bros. ma licencje. Jak podaje leaker, takowymi mieliby być między innymi Kudłaty, Gandalf, Batman, Harry Potter czy Johnny Bravo. Poniżej znajdziecie rzeczony wpis.

Netherrealm Leak from GamingLeaksAndRumours

Zobacz również: Diuna – recenzja filmu. Kina nie umrą

Jak jednak sam leaker przyznaje, nie zamierza on podawać żadnych dowodów na poparcie swoich słów. Czy to znaczy, że jest to wyssana z palca informacja, o której należałoby jak najszybciej zapomnieć? Niekoniecznie. Niczym rycerz na białym koniu pojawił się Jeff Grubb. Jest to popularny pisarz fantasy i science fiction. Prócz powieści opracowywał również podręczniki RPG w takich uniwersach jak Warcraft czy Magic: The Gathering. Dołożył on cegiełkę do całej plotki, potwierdzając rzekome prace nad grą, jednocześnie podkreślając, że studio Netherrealm (odpowiedzialne za m.in. Mortal Kombat 11 oraz Injustice 2) nie jest zaangażowane w prace nad grą. Niestety na ten moment nie wiadomo niczego, co byłoby oficjalnie potwierdzone przez Warner Bros.

Źródło: GamingBolt

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze