South Park: Post Covid – premiera 25 listopada!

Dobra wiadomość dla fanów South Park! Do końca 2021 roku wypuszczone zostaną dwa filmy z serii. Z kolei Post Covid swoją premierę będzie miał już 25 listopada!

Autorzy serii podpisali umowę, na mocy której powstanie sześć kolejnych sezonów tej serii, a także czternaście filmów. Pierwsza z propozycji, Post Covid ukaże się za niecały miesiąc!

Zobacz także: Żbiku i Krzychu o… 1# Ranczo, South Park, Returnal, branża gier, Oculus

South Park: Post Covid obejrzeć będzie można wyłącznie na platformie streamingowej Paramount+. Po nazwie filmu domyślić się można, że głównym tematem będzie życie w rzeczywistości naznaczonej pandemią. Parker i Stones wcześniej poruszyli ten temat w dwóch specjalnych odcinkach serii. Cieszyły się one dużą popularnością – czy film powtórzy ich sukces? Warto wspomnieć, że w zeszłym roku South Park: Pandemic Special był nominowany do Nagrody Emmy. South ParQ: Vaccination Special z kolei obejrzało aż 3,5 miliona widzów.

Ustalenia związane z podpisaną przez twórców mówią, że do 2027 roku muszą oni produkować rok rocznie dwie oryginalne produkcje. Dzięki temu już w grudniu poznamy datę premiery kolejnego filmu.

Zobacz również: South Park a wolność słowa

South Park jest też obecny w świecie gier – nowa pozycja dla gamerów właśnie powstaje. Niestety, o projekcie nie wiadomo nic, prócz tego, że czuwa nad nim wewnętrzne studio należące do Parkera i Stonesa.

Żródło: YouTube/nme.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze