Boba Fett – serial o łowcy nagród z nowym zwiastunem!

Fani Gwiezdnych Wojen nie mogą ostatnio narzekać. Ostatnio zakończono trzecią trylogię filmową, a inne projekty już są na horyzoncie. Jednym z takowych jest serial The Book of Boba Fett. Zwiastun tej wyczekiwanej produkcji właśnie trafił do sieci.

Star Wars to jedna z najsilniejszych marek popkulturowych w historii. Jej fanów znaleźć można na całym globie. Dlatego też nic dziwnego, że Disney wykorzystuje okazję i tworzy jak najwięcej produkcji w tym bogatym uniwersum. Jedną z takich jest właśnie The Book of Boba Fett, która dostała swój oficjalny zwiastun.

Zobacz również: Star Wars: Andor – szykuje się powrót Snoke’a?

Serial będzie bezpośrednią kontynuacją losów Boby Fetta, po jego głośnym występie w oryginalnej produkcji Disney+, czyli The Mandalorian. W głównej roli (tak jak we wspomnianym wcześniej serialu) zobaczymy Temuera Morrisona. Nie jest on fanom Star Wars obcy. Wcześniej zagrał on Jango Fetta, czyli ojca Boby, a jednocześnie pierwowzór wszystkich klonów zaprezentowanych nam w drugiej części trylogii prequeli – Atak Klonów. Kiedy będziemy mieli okazję podziwiać przygody słynnego łowcy nagród? Okazuje się, że niedługo, bo już 29 grudnia tego roku.

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze