The Eternals to jak na razie najgorzej oceniany film Marvela

Huhu, co tu się stanęło?

Najnowszy film MCU – The Eternals – pojawi się w polskich kinach 5 listopada. Niektórzy krytycy filmowi mogli już jednak obejrzeć produkcję Chloe Zhao – a ich recenzje nie są zbyt pochlebne. Eternalsi, usilnie reklamowani hasłem diversity, osiągnęli na portalu Rotten Tomatoes jak na razie najgorszy wynik w historii MCU. Film ma obecnie jedynie 54% pozytywnych recenzji. Dla porównania, uznawane dotychczas za najgorsze instalacje w uniwersum Marvela – The Incredible Hulk czy Thor: Mroczny Świat – mają obecnie wynik na poziomie odpowiednio 67% oraz 66%.

Zobacz również: Diuna – recenzja filmu. Kina nie umrą

The Eternals opowiada o nowej w Uniwersum Marvela grupie superbohaterów. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach przedstawionych w filmie Avengers. Koniec gry muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze