Co z kontynuacją Wszystkich Świętych New Jersey?

Cóż – na razie niewiele wiadomo.

Wszyscy Święci New Jersey kończą się niejako cliffhangerem, dającym nadzieję na kontynuację. No właśnie, ale filmową czy może serialową? David Chase, twórca Rodziny Soprano, wypowiedział się na ten temat w ostatnim wywiadzie:

Oczywiście, film nie podbił kin, ale jeśli chodzi o streaming to co innego – był wielki. A teraz chcą, żebym zrobił kolejny serial w stylu Sopranos, opowiadający historię od zakończenia filmu do początku serialu. Nie jestem do tego zbyt chętny. Zrobiłbym jeszcze jeden film, tak. Bo mam na niego pomysł, który chciałbym wcielić w życie. Ale nie sądzę, by HBO tego chciało.

Zobacz również: David Chase o oryginalnym pomyśle na zakończenie Rodziny Soprano

Rodzina Soprano to jeden z najważniejszych seriali w historii telewizji, który znajduje się w mojej osobistej czołówce. Film mi się niezmiernie podobał, a zakończenie, powodujące u oglądającego wzmożony apetyt, daje nadzieję, że jednak HBO dogada się z Chasem. Nieważne, czy to będzie film czy serial – dajcie nam więcej Sopranos!

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze