Czarna Pantera 2 – zdjęcia do filmu wstrzymane, Letitia Wright kontuzjowana

Zdjęcia do filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu niestety zostały zawieszone. Powodem jest kontuzja Letilii Wright. Aktorka powoli dochodzi do pełnej formy.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu jest kontynuacją produkcji Ryana Cooglera. Niestety nie wystąpi w niej zmarły Chadwick Boseman. Wydaje się, że nad serią ciąży fatum. Prace nad drugą częścią filmu są wstrzymane, ze względu na kontuzję aktorki grającej Shuri (Letitia Wright). Zdjęcia ruszyły w czerwcu tego roku, a przez wypadek zostały zawieszone już w sierpniu.

Zobacz również: Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 zapowiedziany!

Pociesza fakt, że aktorka powoli do siebie dochodzi. Do tej pory nakręcono już sceny, w których nie występuję Shuri. Zdjęcia ponownie zacząć się mają na początku 2022 roku. Przedstawiciel Letiti Wright powiedział:

Letitia wracano zdrowia, po urazach odniesionych na planie Czarnej Pantery 2 i nie może doczekać się powrotu do pracy na początku 2022 roku.

Dzięki tej informacji możemy mieć nadzieję, że film w kinach pojawi się jedynie z roczną „obsuwą”, a premiera odbędzie się 11 listopada 2022 roku.

Źródło: Twitter/newsdio.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze