Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 zapowiedziany!

Kultowy Kogel Mogel powraca na ekrany polskich kin z kolejnym sequelem. Twórcy zaprezentowali nam pierwszy zwiastun produkcji. Będzie się działo!

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta… A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata…

Zobacz również: Wszystkie nasze strachy recenzja filmu. Miłość dla wszystkich!

Trzecia część Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 miała swoją premierę 25 stycznia 2019. Kultowa komedia wróciła po 30 latach z kolejnymi przygodami rodziny Wolańskich. Film zobaczyło niemal 2,4 miliona widzów.

W obsadzie czwartej części ponownie zobaczymy takich aktorów jak: Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błecka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Anna Mucha,Katarzyna Łaniewska,  Paweł Nowisz, Małgorzata Różniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz.

Za reżyserie odpowiada Anna Wieczur, a scenariusz napisała Ilona Łepkowska. Jak zapowiedziała w kwietniu ubiegłego roku, będzie to ostatnia część Kogla Mogla. Film zadebiutuje już 7 stycznia 2022 roku w polskich kinach.

 

Źródło: Materiały prasowe/YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze