Batman Beyond – materiały z anulowanej gry ujawnione

Rocksteady Studios to twórcy powszechnie znani. Wprowadzili nową jakość do gier o superbohaterach, jak i tych akcji. Jeden z artystów koncepcyjnych postanowił podzielić się ze światem projektami, które mogły stanowić bazę do anulowanego projektu. Jego protagonistą miałby być Damian Wayne. Fani DC mogą kojarzyć go jako następcę Batmana w serii animowanej Batman Beyond.

Gier z serii Arkham nigdy za wiele. Choć każdy pewnie ma swoją ulubioną, nie można zaprzeczyć, że studio Rocksteady stworzyło historię. Po ich pierwszym skoku na uniwersum DC, czyli Batman: Arkham Asylum nastąpiła wielka rewolucja w świecie gier, a samo studio zyskało niezachwiany szacunek graczy (szczególnie po udanym sequelu Arkham City i solidnym zwieńczeniu historii w postaci Arkham Knight). Teraz okazuje się, że możliwe było stworzenie projektu na podstawie kultowego serialu animowanego Batman Beyond.

Zobacz również: The Dark Pictures Anthology: House of Ashes – recenzja gry. Ani ziębi, ani grzeje

3 listopada artysta konceptualny Goran Bukvic postanowił podzielić się swoimi pracami. Widzimy na nich starszą wersję Bruce’a Wayne’a w kostiumie Batmana, oraz jego syna Damiana, w kostiumie inspirowanym tym, co widzieliśmy w Batman Beyond. Jak mówi sam twórca:

To NIE są koncepty do nadchodzącego filmu o Batmanie. Te prace były robione na potrzeby anulowanego projektu gry. Tworząc je miałem sporo frajdy.

Zobacz również: Puste Granice. Ogród Grzeszników #1 – „historyczne arcydzieło”, a jednak szału nie ma

Poniżej znajdziecie rzeczone projekty. Jak widać, projekt mógł być czymś ciekawym, biorąc pod uwagę zakończenie jednej z gier z serii Arkham Knight. Jeśli jednak ktoś tęskni za światem Arkham, mamy dobre wieści. Już w 2022 roku (jeżeli oczywiście nie dojdzie do obsuwy) wychodzi gra Suicide Squad: Kill the Justice League. Za produkcję odpowiada studio Rocksteady, które już potwierdziło, że gra ma miejsce w świecie wykreowanym przez nich na potrzeby serii o Mrocznym Rycerzu.

Art. Goran Bukvic
Art. Goran Bukvic
Art. Goran Bukvic
Art. Goran Bukvic
Art. Goran Bukvic

Źródło: Twitter/Art Station

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Karina

Zajebisty artykuł , rób tak dalej !!!