Far Cry 6 – DLC z Vaasem już w przyszłym tygodniu!

Już za zaledwie pięć dni, 16 listopada, w Far Cry 6 pojawi się pierwsze DLC. Czego dokładnie możemy się w nim spodziewać?

Pierwsza z trzech historii zagwarantowanych w Season Passie nosi tytuł „Insanity” („Szaleństwo”). Brzmi znajomo? Dla fanów serii zapewne tak. Tak jak sugeruje nazwa, w tym DLC gracz wcieli się w Vaasa Montenegro, najbardziej kultowego złoczyńcę w całej serii Far Cry.

Zobacz również: Arcane. Akt 1 – recenzja serialu. Mogło być lepiej

Z dotychczasowych informacji wynika, iż rozgrywka Vaasem ma przypominać rougelite. Rozpocząwszy rozrywkę jedynie z pistoletem, gracz będzie musiał na własną rękę zdobyć lepszy ekwipunek oraz inne ulepszenia. Stopniowo podnosząc swoją siłę, będziemy też powoli zagłębiać się w skrzywioną psychikę Montenegro. Dostaniemy szansę poznać ulubionego antagonistę fandomu od podszewki – jego przeszłość, traumy i motywacje, wszystko w jednym miejscu. Innymi słowy, prawdziwa gratka dla fanów Vaasa. Nic tylko grać!

Źródło: Polygon.com

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze