Dawid i Elfy – polski świąteczny film familijny od Netflixa!

Już 6 grudnia na platformie Netflix swoją premierę będzie miał polski film familijny Dawid i Elfy. Platforma streamingowa zdecydowała się opracować świąteczny film, którego pierwszy zwiastun możemy zobaczyć już dzisiaj. Obejrzyj trailer produkcji wyreżyserowanej przez Michała Rogalskiego,

Netflix jest producentem wielu filmów i seriali, ale polskie film familijny o tematyce świątecznej to absolutny ewenement! Dawid i Elfy to produkcja wyreżyserowana przez Michała Rogalskiego. Za scenariusz odpowiedzialni są Mateusz Kuczewski oraz Marcin Baczyński.

Zobacz również: Silent Night – świąteczny filmy o zagładzie świata na zwiastunie

Celem filmu jest pokazanie, skąd w krainie świętego Mikołaja bierze się ta cudowna, magiczna moc. Poniżej przedstawiamy krótki cytat, który nieco przybliży widzom produkcję Dawid i Elfy.

Elf Albert wierzy, że daje ją miłość ludzi, która bierze się z wdzięczności za prezenty. Albert nie rozumie, po co potrzebny jest święty Mikołaj, z którym kryje się w niewidzialnych saniach. Czy nie lepiej pojechać do ludzi oraz pełnymi garściami korzystać z ich miłości? Albert chce sprawdzić czy ma rację i ucieka z krainy świętego Mikołaja. Okazuje się jednak, że na Ziemi nikt go nie kocha, nikt nie potrzebuje jego magii, ani prezentów. Magiczna moc Alberta zaczyna słabnąć. Na szczęście spotyka 11-letniego Dawida, który wierzy w magię świąt i sam bezskutecznie szuka jej w wielkim mieście. Dawid obdarza Alberta szczerą miłością. Dla przyjaciela gotów jest zrobić wszystko. Mimo to Albert wciąż traci moc. Wygląda na to, że miłość człowieka jej nie zwiększa. Skąd w takim razie ją wziąć? Jeśli Albert i Dawid nie znajdą odpowiedzi, elfowi grozi najgorsze.

Zobacz również: Black Friday w PlayStation – wyciekł baner z ofertą

Dawid i Elfy swój debiut będzie miał już 6 grudnia. Propozycja może okazać się bardzo ciekawym i ciepłym filmem dla całej rodziny. Brawa dla Netflixa za podjęcie się wyprodukowania filmu o tematyce świątecznej!

Źródło: YouTube/upflix.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze