Beyond Good & Evil 2 – czy gra zostanie anulowana?

Gra Beyond Good & Evil 2 najprawdopodobniej jest bliska anulowania. Pozycja powstaje zbyt długo. Ubisoft chce teraz skupić się na własnych markach, które są najbardziej dochodowe.

To, ile razy odwoływano i ponownie ogłaszano premierę Beyond Good & Evil 2 jest wyjątkowo trudne do zliczenia. W chwili obecnej nie wiadomo nawet kiedy byłaby przybliżona data premiery gry. Prace nad produkcją w wyścigu ze ślimakiem, cóż… Przegrałyby. Tom Henderson pisze na swoim Twitterze, że jest to wina braku kreatywnego kierunku.

Beyond Good & Evil 2 – gra przechodzi kryzys rozwojowy z powodu braku kreatywnego kierunku od momentu rozpoczęcia produkcji, co pogorszyło odejście Michaela Ancela ze studia we wrześniu 2020 roku. Co gorsza, gra obecnie nie pasuje do przyszłych ambicji i celów Ubisoftu. Gra została opisana jako Skull & Bones 2.0 i chociaż nie została jeszcze oficjalnie wycofana, niektórzy deweloperzy uważają, że to wyłącznie kwestia czasu.

Zobacz również: She-Hulk – nowa superbohaterka na oficjalnym teaserze

Henderson jest insiderem, który bardzo rzadko się myli. Dodał on, że gra podobno nie pasuje do nowej ambicji Ubisoftu. Najprawdopodobniej świeża wizja studia to skupienie się na najbardziej dochodowych markach. Dodatkowo producent odetnie się od nowych czy zamrożonych marek.

Deweloperzy, którzy odpowiadają za grę, przeczuwają, że pozycja wkrótce po prostu zostanie odwołana.

Źródło: Twitter/ubisoft.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze