Jeźdźcy Sprawiedliwości – będzie amerykański remake

Amerykańska przeróbka duńskiej komedii Jeźdźcy Sprawiedliwości z 2020 roku jest szykowana przez Lionsgate! Nowy scenariusz napisany zostanie przez twórców pierwowzoru, czyli Andersa Thomasa Jensena oraz Nikolaja Arcela.

Produkcją remake’u zajmą się Dan Levine, Dan Cohen oraz Shawn Levy ze studia 21 Laps. Trójka ta pochwalić się może niedawnym widowiskiem Free Guy z Ryanem Reynoldsem. Z ramienia Lionsgate nową wersją Jeźdźców Sprawiedliwości zajmie się James Myers. W produkcję remake’u zaangażowani również będą producenci oryginału, czyli Sissie Graum, Sidsel Hybschmann oraz Anders Kjaerhauge.

Zobacz również: Elvis – pierwszy teaser filmu o Królu Rock&Rolla!

Oryginalna wersja to opowieść o Markusie – żołnierzu powracającym z misji wojskowej. Jego żona zmarła w katastrofie kolejowej, a on zająć ma się ich córką, Mathilde. Wszystko wskazuje na to, że śmierć żony Markusa to był zwykły wypadek. Do czasu… Do drzwi domu żołnierza puka Otto. Jest on ocalałym z katastrofy dziwacznym matematykiem. Otto wraz z dwójka specyficznych przyjaciół próbują przekonać Markusa, że katastrowa była starannie zaplanowanym zamachem. W końcu udaje im się zebrać dowody. Wtedy następuje czas na jedno – odwet. Grupa połączona wspólnym celem, nie cofa się absolutnie przed niczym. Nawet, jeśli konieczne jest przekroczenie cienkiej granicy pomiędzy tym, co jest prawdziwe, a tym, co stanowi jedynie pasujący element układanki.

Poniżej obejrzeć można polski trailer oryginalnych Jeźdźców Sprawiedliwości.

Źródło: YouTube/exumag.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze