Michael Mando nadal walczy o ekranizację Far Cry 3

Okazuje się, iż pomysł na oficjalny film z Far Cry 3 nadal jest aktualny. Michael Mando, odtwórca roli głównego antagonisty w tejże grze, cały czas podejmuje kroki w tym kierunku. 

Kanadyjski aktor znany z roli kultowego już growego złoczyńcy zdradził ostatnio w wywiadzie dla Gaming Bible, iż jest zainteresowany ponownym wcieleniem się w postać Vaasa, tym razem jednak w adaptacji live-action. Mężczyzna rozmawiał już z Ubisoftem oraz kilkoma scenarzystami. Wygląda na to, że także ich zdaniem film (lub serial) z Far Cry 3 to całkiem interesująca koncepcja.

Myślałem o tym już od jakiegoś czasu. Rozmawiałem z Ubisoftem we Włoszech parę lat temu. Spotkaliśmy się przy kawie i przedstawiłem im kilka swoich pomysłów na ten film. Miałem też parę naprawdę dobrych koncepcji, o których rozmawiałem z Gregiem Russo, który jest żywo zainteresowany zarówno Vaasem jako postacią, jak i zrobieniem filmu. Gadałem również z paroma scenarzystami Breaking Bad oraz Zadzwoń do Saula, tam też jest spore zainteresowanie. Prowadziłem też dyskusję z producentami z Los Angeles. Sądzę, że gdyby fani naprawdę o to zabiegali, to moglibyśmy im to dać, prawda? Myślę, ze jesteśmy naprawdę blisko. Zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie.

Zobacz również: Dead by Daylight ssie, ale wielu w to gra, bo nie ma wyboru

A cóż to za „naprawdę dobre koncepcje”, o których wspomina Michael? Aktor, zainspirowany m.in. scenariuszem Breaking Bad, pragnie przede wszystkim nagrać origin story Vaasa. Mando chciałby pokazać widzom, jak Montenegro znalazł się tam, gdzie się znalazł. Jak stał się tym, kim jest. Prócz tego mężczyzna ma jeszcze jedną koncepcję, tym razem dotyczącą już „współczesnego” Vaasa. O tej jednak nie chce jeszcze zdradzać zbyt wiele.

Chociaż Ubisoft póki co nie ma niczego takiego w planach, zdaniem Michaela Mando live-action z Far Cry 3 ma spore szanse na powstanie, jeśli tylko fani wciąż będą się go domagać. Na razie nie ma jednak jeszcze żadnych konkretnych zapowiedzi. Entuzjastom koncepcji pozostaje jedynie czekać na dalsze informacje od Mando i trzymać kciuki.

Far Cry 3 Michael Mando jako Vaas Montenegro
Michael Mando jako Vaas Montenegro

Źródło: www.gamingbible.co.uk

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze