Hideo Kojima startuje z produkcją filmów i seriali

Kojima Productions – japońskie studio założone przez Hideo Kojimę – rozszerzy swoją działalność. Studio znane z produkcji kultowych gier video postanowiło stworzyć nowe działy, które zajmą się produkcją seriali, filmów, a także muzyki.

Siedziba nowego sektora Kojima Productions znajdować będzie się w Los Angeles. Studio zatrudniło doświadczonego pracownika PlayStation, RiIleya Russela. Dołączył on do Kojimy po dwudziestu ośmiu (sic!) latach pracy dla PlayStation. Szef nowego działu zdążył wydać już oficjalne oświadczenie:

Zadaniem nowego działu będzie współpraca z kreatywnymi i utalentowanymi profesjonalistami z branży telewizyjnej, muzycznej i filmowej, a także z przedstawicielami dobrze znanej nam branży gier. Celem nowego zespołu jest rozszerzenie zasięgu i świadomości istnienia projektów Kojima Productions oraz zwiększenie ich popularności w kulturze popularnej.

Zobacz również: Death Stranding Director’s Cut – recenzja gry. Ciężkie życie recenzenta...

Oświadczenie wyraźnie wskazało, nad jakimi projektami pracować będą świeżo utworzone działy. Można założyć, że wśród nowości znajdą się filmowe rozwinięcia gier, które wyprodukowała Kojima Productions. Czy wyczekana przez fanów adaptacja Death Stranding doczeka się wreszcie swojej realizacji?

Źródło: Twitter/gamingbolt.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze