Dragon Ball: The Breakers – nowy gameplay już w sieci

Dragon Ball: The Breakers już na etapie zapowiedzi wzbudziła wielkie kontrowersje. Marka zazwyczaj kojarząca się z grami polegającymi na dynamicznych i epickich starciach zaproponowała zupełnie nową formułę zabawy. Niezależnie od niezadowolenia graczy, twórcy postanowili wypuścić do sieci najnowszy trailer, prezentujący gameplay z tej nietuzinkowej produkcji. 

Studia Dimps już od 2002 roku tworzy gry związane z uniwersum Dragon Ball, poczynając kultową już bijatyką Dragon Ball Z: Budokai. Ich ostatnimi produkcjami ze świata Smoczych Kul były dwie części ciepło przyjętej odnogi serii Dragon Ball: Xenoverse. Tym bardziej informacja o odejściu od formuły przez tak doświadczone w gatunku bijatyk studio była zaskakująca. Co więcej, Dragon Ball: The Breakers próbuje „przebić się” do fanów serii nowym podejściem do rozgrywki. Tym razem nie przyjdzie nam ratować świata, a… w popłochu uciekać przed zagrożeniami jako zwykli cywile.

Zobacz również: Growing Up -recenzja gry. Kurde, wciągnąłem się

Ostatnimi czasy nastąpił wielki bum na gry w stylu Dead by Daylight. Każdy próbuje uszczknąć kawałek tego jakże dochodowego tortu (w którym to można też łatwo zaimplementować mikrotransakcję). Bandai Namco ewidentnie nie chce być gorsze. A fani tenże ruch przyjęli z niesmakiem. Póki jednak nie przyjdzie nam zagrać w grę, twórcy starają się przybliżyć nam rozgrywkę na własną rękę. W sieci pojawił się zapis live z przedstawienia produkcji i jej szczegółowych założeń. Grającym w najnowszy tytuł studia Dimps jest Eiko Kano, popularny japoński komik. W materiale przedstawiono dwie formy rozgrywki, jako Ocalały (zwykły obywatel oraz znana postać z uniwersum — Oolong) i Antagonista (Cell).

Zobacz również: Riders Republic – Recenzja gry. Paweł Jumper Simulator

Źródło: YouTube

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze