Spider-Man: Bez drogi do domu- znamy czas trwania filmu

Filmy z uniwersum Marvela mają to do tego, że są dosyć długie. Nic dziwnego, zmieścić tyle akcji w 2-3 godzinach to niezły wyczyn. Najnowszy film Spider-Man: Bez drogi do domu trwa 2 godziny i 28 minut. Jest to najdłuższy film o człowieku pająku. Warto zostać do końca, ponieważ będą dwie sceny po napisach.

Zobacz również: Nieśmiertelny Hulk, tom 1 recenzja komiksu. Marvel Fresh w natarciu

Od premiery Spider-Man: No way home dzieli nas już tylko 18 dni. Kolejne przygody Petera Parkera zadebiutują już 17 grudnia tego roku. Produkcja zapowiada się ciekawie. Fani tworzą co raz to nowsze teorie spiskowe. Ostatnio dostaliśmy nowy zwiastun, a także plakaty promujące film.

Trzecia część Spider-Mana jest czwartym najdłuższym filmem z Marvel Cinematic Universe. Nadal na pierwszym miejscu jest Avengers: Endgame– 3h i 1 min, na drugim Eternals – 2h i 37 min, a na trzecim Avengers: Wojna bez granic – 2h i 29 min.

Zobacz również: Eternals – recenzja filmu. It’s a Woke World After All

Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Mana przyjazny bohater z sąsiedztwa zostaje zdemaskowany i nie jest już w stanie oddzielić swojego normalnego życia od wysokiej stawki bycia superbohaterem. Kiedy prosi o pomoc Doktora Strange’a, stawka staje się jeszcze bardziej niebezpieczna. Otwierają się drzwi do  multiwersum, co sprawia, że Spider-Man będzie musiał się zmierzyć ze znajomymi złoczyńcami z przeszłości.

Do produkcji powrócą Tom Holland, Zendaya, Jacob Balaton, Jon Favreau, Benedict Cumberbatch. A także aktorzy z poprzednich części o człowieku pająku: Jamie Foxx, Williem Dafoe oraz Alfred Molina.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun finałowy Spider-Man: Bez drogi do domu. W kinach już 17 grudnia.

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze