Ivanna Sakhno – aktorka dołącza do serialu Ahsoka

Disney nie próżnuje jeśli chodzi o Gwiezdne Wojny. Ta kura znosząca złote jajka w najbliższym czasie doczeka się masy seriali. Jednym z nich jest wyczekiwana przez fanów Ahsoka. Serial ten pokaże wiele znanych już fanom postaci. Wygląda na to, że aktorka Ivanna Sakhno stanie przed wielkim wyzwaniem, by zadowolić fanów. Wcieli się w zupełnie nową postać w uniwersum.

Swój debiut Ahsoka miała w serialu Star Wars: Wojny Klonów. Z czasem zaskarbiła sobie wielką sympatię fanów Gwiezdnych Wojen. Ci, którzy uniwersum śledzą tylko z perspektywy kinowej i serialów live-action, mieli okazję podziwiać tę postać w głośnym drugim sezonie The Mandalorian. Już od dawna wiemy, że dostanie swój własny serial. W tytułową postać wcieli się znów Rosario Dawson.

Zobacz również: Star Wars: Visions – recenzja serialu. Czy moc jest silna w tym anime?

Ivanna Sakhno to aktorka ukraińskiego pochodzenia. Zdążyła już odcisnąć piętno w popkulturze, występując w takich filmach jak  Pacific Rim: Rebelia, czy Szpieg, który mnie rzucił. Jak donosi Deadline, aktorka wcieli się w zupełnie nową postać w uniwersum. Obok wspomnianej już wcześniej Rosario Dawson, przyjdzie jej zagrać u boku Natashy Liu, którą zobaczymy jako znaną fanom animacji Star Wars: Rebelia, Sabine Wren. Serial trafi na Disney+ prawdopodobnie w drugiej połowie 2022 roku. Dla tych, którzy czekają na produkcję ze świata Gwiezdnych Wojen, mamy dobre wiadomości. Już 29 grudnia zadebiutuje serial The Book of Boba Fett, opowiadający o kultowym łowcy głów.

Zobacz również: Eskadra Alfabet – Recenzja książki. Szarości ogrom

Źródło: Deadline

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze