Kang Conqueror- pierwsze spojrzenie na antagonistę Ant Mana

Kang the Conqueror powraca. Członek załogi, Ace Ruele, niedawno udostępnił na Twitterze zdjęcie, na którym jest ubrany w koszulkę podarowaną zespołowi kaskaderów produkcji Ant Man and the Wasp Quantumania. Koszulka przedstawia rozbity hełm głównego bohatera. W jego odbiciu pojawia się antagonista filmu- Kang the Conqueror.

Kang the Conqueror (Jonathan Majors) zadebiutował po raz pierwszy w serialu Loki na Disney +. Ujawniony jako tajemniczy twórca Time Variance Authority. He Who Remains jest wariantem, który w pojedynkę położył kres niszczycielskiej wojnie wielostronnej, która groziła zniszczeniem całego istnienia.  W ostatnim odcinku serialu Loki, Sylvie zabiła postać Kanga. Kiedy to zrobiła, pojedyncza oś czasu, zawaliła się, uwalniając wieloświat na główną rzeczywistość MCU. W trzecim filmie Ant Man and the Wasp Quantumania Kang, jest głównym antagonistą naszych bohaterów.

Zobacz również: Loki pierwsze wrażenia o serialu

W tytułowych rolach powrócą Paul Rudd i Evangeline Lilly, obok nich wystąpią również: Michael Peña, Kathryn Newton, Michelle Pfeiffer, Michael Douglas, Jonathan Majors oraz Bill Murray. Na ekranie pojawi się także Corey Stoll jako Yellowjacket. Ant Man and the Wasp Quantumania to trzydziesty trzeci film IV fazy MCU.

Premiera produkcji nastąpi 28 lipca 2023 roku. Najbliższym filmem Marvel Studios jest Spider-Man Daleko od domu, który zadebiutuje już za 2 tygodnie!

Źródło: Materiały prasowe/Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze