Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) – Mamy zapowiedź!

W 2018 roku Sony wypuściło animacje Spider-Man: Into The Spider-Verse. Z początku wieszczony jako po prostu ciekawy, film okazał się jednym z największych zaskoczeń roku. Dla wielu to najlepsza animacja w ogóle. Nie zdziwi więc nikogo fakt, że zapowiedziano kontynuację tego hitu. Sony ruszyło z kampanią marketingową i zaprezentowało nam pierwszy zwiastun Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One)!

Miles Morales to postać niezwykle popularna. Świadczyć może też o tym fakt, że widywać go możemy coraz częściej w przenajrożniejszych produkcjach. Ostatnio (2018) Miles Morales był jedną z grywalnych postaci w świetnej grze studia Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man. W związku z tą serią dostał on również własny spin-off, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, który ukazał się w 2020 roku. Na ekrany kin w 2018 roku wyszedł również film Spider-Man: Into The Spider-Verse, gdzie Miles był głównym bohaterem. Sony wypuściło do sieci zwiastun sequela głośnej produkcji. Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) dostało oficjalną zapowiedź!

Zobacz również: Spider-Man – Historia Życia – recenzja komiksu. Ta opowieść będzie kultowa

Na zapowiedzi zauważyć możemy znane nam postacie z części pierwszej, czyli Milesa Moralesa oraz Spider-Gwen (Gwen Stacy). Ich relacja dalej będzie rozwijana, choć nie to jest najciekawszym elementem zwiastuna. Po pierwsze, to tym razem Miles będzie podróżował do innych uniwersów, co zapewne będzie polem do popisu dla utalentowanych twórców. Po drugie, w zwiastunie widać tajemniczą postać atakującą Moralesa. Jest to Spider-Man 2099, w którego głosowo wcieli się Oscar Isaac. Premiera datowana jest na 7 października 2022 roku.

Miles Morales pierwszy raz pojawił się w komiksach stosunkowo niedawno, bo w 2011 roku. Seria Ultimate Fallout pisana przez Briana Michaela Bendisa skupiała się na śmierci Spider-Mana. W czwartym zeszycie postać Milesa pojawia się tam jako bohater przebrany w kostium Człowieka Pająka. I tak zaczęła się historia latynoamerykańskiego chłopaka, która z czasem zyskała na popularności, zbierając rzeszę wiernych fanów.

Źródło: YouTube

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze