Harry Potter: Return to Hogwarts na pierwszej zajawce!

Harry Potter powraca!

Z okazji 20-lecia premiery filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny, dostaliśmy już specjalne wydanie filmu, a także zapowiedziane zostały dwa eventy związane z tym wydarzeniem. Pierwszy możemy oglądać już na HBO Go. Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu to quiz-show składający się z czterech części. Program, którego gospodynią jest Helen Mirren, to obraz zmagań największych miłośników Harry’ego Pottera. Znacznie ważniejszym wydarzeniem jest jednak swoisty reunion aktorów filmów z serii o nastoletnim czarodzieju. Return to Hogwarts zbierze w studiu większość znanych twarzy – w tym Daniela Radcliffe’a, Emmę Watson oraz Ruperta Grinta – i zabierze nas wszystkich we wspaniałą podróż w przeszłość.

Zobacz również: Nasze magiczne Encanto – recenzja filmu. Bajeczny musical w wykonaniu Disneya

Premiera Harry Potter: Return to Hogwarts będzie miała miejsce 1 stycznia 2022 roku na platformie HBO Max. Magia powróci, a wraz z nią aktorzy: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Tom Felton. W wydarzeniu także wezmą udział: Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Gary OldmanImelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis oraz Evanna Lynch.

Ekranizacja książki J.K. Rowling o tytule Harry Potter i Kamień Filozoficzny zdobyła popularność na całym świecie. Światowa premiera miała miejsce 4 listopada 2001. W Polsce premierowy pokaz filmu odbył się 18 stycznia 2002. Dzieło otrzymało trzy nominacje do Oscara za muzykę, scenografię i kostiumy. Zyski z filmu wyniosły 968,7 mln dolarów.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze