Zac Efron na nowym zwiastunie produkcji Gold

Zac Efron sławę zdobył dzięki roli Troya Boltona w filmach z serii High School Musical. Aktor wcielający się w mordercę w produkcji Podły, okrutny, zły pokazał, że także w takich gatunkach się odnajduję. Do sieci trafił zwiastun najnowszego dzieła Anthony’ego Hayesa pt. Gold. Zac Efron zagra główną rolę, a u jego boku wystąpi sam reżyser.

Kiedy dwóch włóczęgów podróżujący po bezludnych pustkowiach natknie się na największy samorodek złota, marzenie o ogromnym bogactwie i chciwości nabiera mocy. Wkrótce odkrycie staje się problematyczne, gdy zdają sobie sprawę, że duża część samorodka jest zakopana pod ziemią. Opracowują plan ochrony i wydobycia złota, z jednym mężczyzną wychodzącym, aby zabezpieczyć niezbędny sprzęt. Drugi pozostaje i musi znosić surowe żywioły pustyni, walcząc z podejrzeniami, że został porzucony na pastwę losu. Dwukierunkowe radiotelefony utrzymują ich w kontakcie,  z godziny na godzinę martwego czasu antenowego między każdą komunikacją, unieruchomionemu człowiekowi zaczyna brakować zapasów. Brakuje wody, a jeszcze bardziej żywności. Jego plany ochrony złota przerywa się na skutek dwóch nieznajomych, którzy mogą zmienić bieg planów mężczyzn.

Zobacz również: Dom Gucci recenzja filmu. Dawno temu też zaufałem pewnej kobiecie.

Za scenariusz odpowiada reżyser wraz z Polly Smith. Producentami są John Schwarz i Michael Schwarz. Dystrybutorem produkcji jest austriacka firma Madman Films.

Film zadebiutuje na srebrne ekrany 13 stycznia 2022 roku. Poniżej znajdziecie zwiastun thrillera.

Źródło:Materiały prasowe/ YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze