Czwarty sezon Cobra Kai na zwiastunie i z datą premiery

Netflix uszczęśliwił właśnie wielu fanów karate.

Streamingowy gigant udostępnił pierwszy zwiastun czwartego sezonu Cobra Kai. Przypomnijmy, że serial ten jest bezpośrednią kontynuacją filmu Karate Kid z 1984 roku. Dodatkowo, Netflix ogłosił także datę premiery najnowszego sezonu. Zapowiada się Sylwester ze sztukami walki, gdyż premierę czwartego sezonu ustalono na 31 grudnia bieżącego roku.

Zobacz również: King Richard: Zwycięska rodzina – recenzja filmu. Piłka po stronie Akademii

Oficjalny opis czwartego sezonu: Dojo Miyagi-Do i Orli Kieł łączą siły, aby pokonać Cobra Kai w turnieju All Valley w kategorii do lat 18. Ktokolwiek przegra, będzie musiał odwiesić swoje gi na kołku. Samantha i Miguel próbują utrzymać sojusz dojo, a Robby stawia wszystko na Cobra Kai. W dolinie nigdy nie panowała tak wielka niepewność – jakie triki trzyma w zanadrzu Kreese? Czy Daniel i Johnny będą w stanie zakopać wojenny topór i pokonać Kreese’a? A może wszystko skończy się tak, że symbolem karate w dolinie zostanie Cobra Kai?

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze