Guy Ritchie z najnowszym filmem Gra fortuny

Guy Ritchie to jeden z najlepszych reżyserów na świecie. Jego wyrazisty styl jest rozpoznawalny na cały świat i nie do pomylenia. Po kilku latach rozłąki karier, losy reżysera i słynnego aktora akcji, Jasona Stathama znów się skrzyżowały. Wygląda jednak na to, że współpraca przy filmie Jeden Gniewny Człowiek przypadła panom do gustu. Duet aktora i reżysera znów współpracuje, tym razem przy filmie Gra fortuny

Guy Ritchie wsławił się, kręcąc przewrotne i świetnie napisane kino gangsterskie. Jego niepowtarzalny styl i pasja uczyniły go jednym z najlepszych reżyserów na świecie. Twórca takich hitów jak Sherlock HolmesDżentelmeni, czy Kryptonim U.N.C.L.E. Teraz przyjdzie mu nakręcić film z niekwestionowaną gwiazdą kina akcji, Jasonem Stathamem. Warto jednak podkreślić, że nie jest to pierwsze spotkanie obu panów na planie. To właśnie Guy Ritchie otworzył aktorowi wrota do wielkiego formatu, gdzie Statham zagrał pierwszoplanową rolę w kultowym produkcji Przekręt. Druga okazja nadarzyła się stosunkowo niedawno. Panowie nakręcili bowiem razem film Jeden Gniewny Człowiek. Do sieci trafił trailer ich trzeciego i najnowszego owocu współpracy, Gry fortuny.

Zobacz również: Jeden gniewny człowiek – recenzja filmu. Nie zadzieraj ze Stathamem

Produkcja wyjść ma już 21 stycznia 2022 roku. Prócz Stathama wystąpią w niej Hugh Grant, który to już wcześniej współpracował z Guyem Ritchie przy wielu projektach, czy Cary Elwes. Film skupi się na agencie MI6, Orsonie Fortune. Zmuszeni oni są do wykonania misji pod przykrywką wraz z gwiazdą Hollywood.

Źródło: YouTube/ IMDb

 

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze