Thandiwe Newton bliska zagrania w sequelu Magic Mike’a

Seria Magic Mike o liderze striptizerów w słynnym klubie nocnym dała Channingowi Tatumowi międzynarodową sławę. Nieważne jak odbierać tę serię, ma ona fanów na całym świecie. Ostatnia jej część, Magic Mike XXL, powstała w 2015 roku. Już niedługo przyjdzie nam zobaczyć kolejną i ostatnią część, czyli Magic Mike’s Last Dance. Znana aktorka, Thandiwe Newton, jest w trakcie rozmów, by objąć jedną z ról w filmie. 

Channing Tatum złym aktorem nie jest. Ba! Posiada on naprawdę fantastyczny feeling komediowy. Zobaczyć to mogliśmy m.in. w filmie Kingsman: Złoty Krąg (nieważne ile spędził w filmie). Jednak serią, która dała mu sławę i szeroko rozumianą rozpoznawalność jest Magic Mike. W trakcie preprodukcji jest jej trzecia i ostatnia część, Magic Mike’s Last Dance. Wszystko wskazuje na to, że do obsady filmu może dołączyć aktorka znana z takich produkcji jak Westworld, czy Mission: Impossible II, Thandiwe Newton.

Zobacz również: Nasze magiczne Encanto — recenzja filmu. Bajeczny musical w wykonaniu Disneya

Rola, jaką Thandie Newton miałaby objąć, nie jest znana. Wiadomo tyle, że byłaby to przodująca rola żeńska. Magic Mike’s Last Dance to film, który powstaje ekskluzywnie dla HBO MAX. Nie znamy jeszcze daty premiery. Na stołek reżyserski wróci znany z pierwszej części Steven Soderbergh. Natomiast w głównej roli zobaczymy znów Channinga Tatuma.

Jednak ci, którzy są fanami aktora, nie mają wcale powodów do narzekań. Będą oni bowiem mieć okazję do zobaczenia aktora w komedii Pies, która wyjdzie na polskie ekrany kin już 18 lutego 2022 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze