Fantastyczne zwierzęta-pierwsze spojrzenie na nowego Grindelwald’a

Do sieci trafił zwiastun filmu ze świata Harry’go Pottera Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbeldore’a. W kolejnej odsłonie rolę Grindweld’a zagra Mads Mikkelsen. Duński aktor (znany z takich produkcji jak Na rauszu, Doctor Strange) zastąpi Johnny’ego Deppa w trzeciej części serii. Aktor stracił posadę przez konflikt sądowy z byłą żoną Amber Heard.

Spór Depp kontra Heard ciągnie się już od lat. Z początku, wydawać by się mogło, zwykła sprawa rozwodowa przerodziła się w kilkuletni konflikt. Na podstawie tego wydarzenia powstanie dokument Johnny vs. Amber. Aktor na prośbę Warner Bros zrezygnował z franczyzy, wskutek tego, rola Grindelwald’a została bez odtwórcy. Nie na długo bowiem w listopadzie poprzedniego roku studio ogłosiło, że Mads Mikkelsen zastąpi Amerykanina w produkcji.

Zobacz również: Harry Potter: Return to Hogwarts na pierwszej zajawce!

W najnowszym filmie ponownie spotkamy się z bohaterami z poprzednich części. Eddie Redmayne powróci jako Newt Skamander, Jude Law jako Albus Dumbledore, a także Ezra Miller jako Credence Barebone. Ekranizacja doczeka się aż 5 części. Reżyserem całego cyklu jest David Yates. Scenarzystką serii natomiast J.K. Rowling, ponadto współscenarzystą trzeciego filmu został Steve Kloves.

Premiera filmu Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a nastąpi 15 kwietnia 2022 roku. Poniżej znajdziecie zwiastun filmu. Napiszcie co sądzicie o nowym Grindelwaldzie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze