The Lost City – Tatum i Bullock w nowym zwiastunie komedii romantycznej

Studio Paramount Pictures opublikowało zwiastun filmu The Lost City — przygodowej komedii romantycznej, która utrzymana została w stylu filmu Miłość, szmaragd i krokodyl. Gwiazdami filmu są Channing Tatum oraz Sandra Bullock.

Film opowiada o odnoszącej sukcesy, jednakże samotnej pisarce Lorettcie Sage, w tej roli Sandra Bullock. Kobieta przez lata w swoich powieściach umieszczała ekscytujące, romantyczne przygody, odbywające się w egzotykach. W czasie trasy promującej nową książkę Loretta zostaje porwana! I to nie przez byle kogo! Bo przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe). Bogacz ten przekonany jest, że pisarka doprowadzi go do skarbu, ukrytego w starożytnym mieście, o którym kobieta pisała w książce. Kiedy Adam, czyli mężczyzna podróżującym z pisarką będąc jej muzą, dowiedział się o porwaniu, rusza z misją ratunkową. Jej celem jest udowodnienie, że w realnym życiu także może być wyjętym z opowieści bohaterem.

Zobacz również: Splinter Cell Remake: Ubisoft zapowiada produkcję!

W obsadzie The Lost City znaleźć można gwiazdy, taki jak: Brad Pitt, Da’Vine Joy Randolph, Oscar Nunez, Patti Harrison i Bowen Yang. Film został wyreżyserowany przez braci Nee, na podstawie pomysłu Setha Gordona. Scenariusz opracowała Dana Fox. Premiera filmu The Lost City odbędzie się już 25 marca 2022 roku.

Zobacz również: Sandman, tom 2: Dom lalki – recenzja komiksu. Kto tu jest czyją lalką?

Źródło: YouTube/Joblo

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze