Święta, święta, święta…

Cześć!

Pewnie zauważyliście, że w ostatnim czasie nie wpada na naszą stronę zbyt duża ilość newsów. No cóż – to się raczej nie zmieni w ciągu najbliższych kilku dni, a to z takiego powodu, że mamy okres świąteczny. Choć fajnie byłoby przekazywać wam ciekawe informacje ze świata popkultury i oglądać wzrastającą ilość wyświetleń – czasami trzeba powiedzieć stop. Cały grudzień, bo nie można powiedzieć że tylko święta, to zazwyczaj bardzo zwariowany okres. w którym cierpi się na brak czasu.

Dlatego Popkulturowcy.pl wrzucają sobie na luz (bo, w końcu, pisanie to ma być połączenie pasji i przyjemności, a nie przykrego obowiązku). W tych szalonych czasach warto niekiedy się zatrzymać, odetchnąć i cieszyć się chwilą z bliskimi.

Życzymy Wam Wesołych Świąt i masy popkulturowych prezentów pod choinką!

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze