Doctor Strange In The Multiverse Of Madness – zwiastun trafił do sieci

Jeżeli po ostatniej premierze pewnego filmu o przyjaznym pająku z sąsiedztwa dalej wam mało MCU, to spieszymy z pomocą. A może lepiej byłoby powiedzieć, że Disney spieszy. Emocje po premierze Spider-Man: No Way Home jeszcze nie opadły, a w sieci już wrze od nowych teorii. Marvel Studios wypuściło bowiem zwiastun ich nadchodzącej produkcji, czyli Doctor Strange In The Multiverse of Madness.

Spider-Man: No Way Home okazał się być wielkim hitem komercyjnym i recenzenckim. MCU nie ma jednak czasu na to, by czekać, aż emocje opadną. Ciągłość uniwersum musi być zachowana, a fani muszą być karmieni jak największą dawką informacji, która ma podnieść ich zainteresowanie. Tym razem padło na produkcję Doctor Strange In The Multiverse of Madness, której teaser trailer trafił do sieci.

UWAGA! Poniższy spot i poniższy akapit zawiera duże spoilery do produkcji WandaVision oraz What If…, które dostępne są w Disney+. Dlatego oglądasz na własną odpowiedzialność. 

Zobacz również: Wiedźmin, sezon 2 – recenzja. Fani sagi się spłakali

Jak widać, film garściami brał będzie nie tylko ze swojego poprzednika, ale i z takich produkcji jak Spider-Man: No Way HomeWandaVision oraz What If…. Po naruszeniu struktury multiwersum Strange chce poprosić o pomoc Scarlet Witch (w tej roli niezastąpiona Elizabeth Olsen). Posiada ona prawdopodobnie więcej informacji na temat całego spektrum wieloświata niż sam Najwyższy Mag. Przywrócenie równowagi nie będzie jednak zadaniem prostym.

Zobacz również: Dwunastodniowa opowieść o potworze, który umarł w dniu ósmym – recenzja filmu. Pandemiczna ucieczka do świata japońskich monster movies

Film okaże się już w maju 2022 roku. Do rolli Doktora Strange’a powróci powszechnie lubiany Benedict Cumberbatch. W produkcji zobaczymy również wspomnianą wcześniej Elizabeth Olsen, jak i Benedict Wong, Rachel McAdams i Chiwetelu Ejiofor. Za reżyserię odpowiada powracający z twórczej emerytury Sam Raimi, który to nie pierwszy raz pracuje nad postaciami z uniwersum Marvela. Twórca ten jest bowiem odpowiedzialny za kultową już trylogię filmów o Spider-Manie, w której główną rolę zagrał Tobey Maguire.

Źródło: YouTube

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze