To się wytnie! – rusza redakcyjny podcast!

Panie i Panowie! Tego chyba nikt się nie spodziewał. Cała redakcja Popkulturowców zaprasza was do słuchania naszego autorskiego podcastu To się wytnie! 

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, Popkulturowcy dzielnie rozwijają się dla was na przestrzeni kilku miesięcy. Dokonaliśmy bowiem ogromnego skoku jakości i nie zamierzamy się zatrzymywać. Treści, które wam dostarczamy, są robione z pasją i sercem. Z tego też miejsca cała redakcja zaprasza was do naszego autorskiego projektu. Przedstawiamy wam nowy podcast p.t. To się wytnie!

Zobacz również: Kącik Mistrza Grozy #1 – Gniew; Roślinka; Ludzie, miejsca i rzeczy

O czym jednak będzie podcast? Nasi redaktorzy to niezwykle kreatywni ludzie (co pewnie zdążyliście zauważyć, czytając teksty). Nie zawsze jednak jest nam dane opowiedzieć wam o tym, co ciśnie się nam na języku. I tu z pomocą przychodzi To się wytnie! Będziecie mieli okazję bliżej poznać część redakcji i posłuchać o interesujących nas tematach. Całość prowadzić będzie Adrian Hirsch, zastępca redaktora naczelnego, a jednocześnie zapalony słuchacz podcastów i słuchacz własnego, Czerwonych Foteli Podcast.

Epizody będą pojawiały się co dwa tygodnie, w niedzielę, o godzinie 17:00. Gdzie będzie można słuchać? Na YouTube, Spotify, Anchor oraz iTunes. Pierwszy epizod, wyjątkowo wcześniej, jest już dostępny!

Dziękujemy firmie HyperX za technologiczne wsparcie. Jak sprawdza się sprzęt? Możecie przekonać się słuchając naszego podcastu, bądź wejść w TEN artykuł i przekonać się o jakości bardziej szczegółowo.

Zobacz również: Dlaczego schematy narracyjne w Arcane działają?

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze