E3 2022 tylko w wersji cyfrowej!

Jeden z największych gamingowych eventów w tym roku odbędzie się jedynie w formie imprezy zdalnej… A my i tak nie odczujemy różnicy bo jak zwykle obejrzymy tylko retransmisję w internecie.

„Ze względu na trwające ryzyko związane z wirusem COVID-19 i jego potencjalny wpływ na bezpieczeństwo wystawców i uczestników, E3 nie odbędzie się na żywo w 2022 roku. Pozostajemy niesamowicie podekscytowani przyszłością E3 i z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie następnych szczegółów wkrótce” – czytamy w oświadczeniu ESA dla GamesBeat.

W środowisku gamingowym na ten moment nie brakuje głosów twierdzących, że to gwóźdź do trumny dla całego wydarzenia E3. I jeśli w przyszłym roku wydarzenie nie wróci na właściwe tory, przyszłość eventu może stanąć pod znakiem zapytania.

Zobacz również: Sprzedaż stacji The CW niemal pewna. Co będzie z serialami DC Comics?

Na chwilę obecną krążą również plotki, że wielu twórców oraz wydawców woli organizować po prostu swoje własne wirtualne spotkania. Ponieważ nie chcą przepłacać za możliwość pojawienia się na targach E3.

Smaku całej sytuacji nadaje fakt, że według pewnych źródeł ESA zrezygnowała ze stacjonarnej formy eventów już na pewien czas przed zaostrzeniem sytuacji epidemiologicznej. Przyczyną takiej decyzji miał być między innymi nie do końca zadowalający odbiór zeszłorocznego wydarzenia.

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze