Bob’s Burgers Film na pierwszym zwiastunie

Bob’s Burgers Film to kinowa wersja wielokrotnie nagradzanego Emmy serialu animowanego, będącego mieszanką komedii, musicalu i filmu przygodowego.

Gdy przez awarię ulicznego wodociągu pojawia się ogromna dziura tuż przed wejściem do lokalu Bob’s Burgers, wakacyjne plany Boba i Lindy Belcherów stają pod znakiem zapytania. Właściciele walczą o utrzymanie biznesu, a ich dzieci starają się rozwikłać zagadkę, by uratować rodzinną restaurację. W obliczu licznych niebezpieczeństw i kłopotów wszyscy pomagają sobie nawzajem z nadzieją na powrót za kontuar, gdzie czują się najlepiej.

Zobacz również: Kingsman: Pierwsza Misja – recenzja filmu. Ra,ra… ratunku

Reżyserem filmu Bob’s Burger’s Film jest Bernard Derriman, a współreżyserem Loren Bouchard. Scenariusz napisali Loren Bouchard i Nora Smith. Producentami są Loren Bouchard, Nora Smith i Janelle Momary.

Bob’s Burgers Film w kinach od 27 maja 2022 r.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze