Skarb Narodu – poznaliśmy obsadę serialu od Disney+

Najnowszy serial to spin-off z filmowego uniwersum Skarb narodu z Nicolasem Cage’em z 2004 roku. Franczyza dorobiła się dwóch odsłon. W serialowej wersji Skarbu narodów wystąpią Lyndon Smith (Parenthood), Zuri Reed (Flatbush Misdemeanors), Jake Austin Walker (12 Mighty Orphans), Antonio Cipriano (Jagged Little Pill) i Jordan Rodrigues (Light as a Feather).

Także bez zbędnego przedłużania, poznajmy nowych bohaterów.

Ross (Lyndon Smith) młoda agentka FBI, była najlepsza w swojej klasie w Quantico i dostała najlepsze zadanie w Waszyngtonie. Ale po tym, jak popełniła prawie kończący karierę błąd, została przeniesiona do biura terenowego Baton Rouge. Kiedy Jess i Tasha (Reed) pojawiają się w jej biurze prosząc o pomoc, Ross ma szansę wykazać się, odkrywając prawdę o jej tajemniczym związku ze skarbem.

Tasha (Zuri Reed) najbliższa przyjaciółka Jess. Jest niezależna i zdeterminowana. Tasha używa swoich talentów w internetowej walce o prawo do prywatności i wbijając szpilę wielkim korporacjom. Gdy dołączy do poszukiwania skarbu, bohaterka będzie musiała przemyśleć swój system wartości, by być w stanie pomóc swojej przyjaciółce.

Liam (Jake Austin Walker) przystojny muzyk, poszukiwanie skarbów ma zapisane w genach. Kiedy jego dziadek umiera, a Jess pojawia się i opowiada o zaginionym skarbie związanym z jego rodziną. Liam czuje, że Jess i obietnica spełnienia marzeń o poszukiwaniu skarbów jego zmarłego ojca go pociągają.

Ethan (Jordan Rodrigues) złoty chłopiec. Najlepszy przyjaciel Jess, skrycie w niej zakochany. Oren (Antonio Cipriano) sympatyczny, ale narcystyczny spec teorii spiskowych, butów sportowych i biznesu.

Zobacz również: Zbuntowani recenzja serialu. A komu to potrzebne?

Reżyserem serialu została Mira Nair. Producentami wykonawczymi serialu są Bruckheimer, Cormac i Marianne Wibberley, Jonathan Littman, KristieAnne Reed i Turteltaub. A także Rick Muirragui, który pełni również funkcję scenarzysty. Pierwszy sezon będzie składał się z dziesięciu odcinków.

Nicolas Cage jak i Diane Kruger nie pojawią się w serialu. Cage już niedługo zadebiutuje w filmie Nieznośny ciężar wielkiego talentu, poświęconym jego osobie. Premiera produkcji nastąpi 22 kwietnia 2022 roku. Diane Kruger natomiast wystąpi w najnowszym thrillerze pod tytułem 355, który już dzisiaj wchodzi na ekrany kin.

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze