Grand Turismo 7 – mamy nowy gameplay na PS5!

Sony obok zaplanowanych na ten rok tytułów przygodowych i RPG, przygotowuje dla nas grę wyścigową o nazwie Grand Turismo 7. W Internecie ukazał się właśnie najnowszy gameplay ukazujący przejazd po torze Daytona International Speedway.

Wcale nie przesłyszeliście się, w grze Grand Turismo 7 również wystąpi tor, na którym mogliśmy się prześcigać w dwóch poprzednich wydaniach Grand Turismo oraz Forzy Motorsport. Sony postanowiło więc zaciekawić graczy i ukazać nowy zwiastun rozgrywki na PlayStation 5.

Zobacz również: Najlepsze Gry 2021 Roku

Gran Turismo 7 będzie najnowszą kontynuacją wyścigówek od firmy Sony. Japońskie przedsiębiorstwo zatroszczyło się o wkroczenie w nowy rok z przytupem. Wczoraj na Steam wydany został najnowszy God of War, a oprócz tego zagramy wkrótce w Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Będzie to idealna okazja do porównania jakości filmowych przygód wraz z tymi zawartymi w grze. Przy okazji w lutym zbliża się premiera Horizon Forbidden West, natomiast w maju będzie to gra RPG o nazwie Forspoken.

Gran Turismo 7
Widok z procesu customizowania samochodu

Zobacz również: PlayStation Plus Spartacus już w drodze?

Gran Turismo 7

Poniżej możecie zapoznać się z szybkim jak błyskawica przejazdem, na którym zgrabnie został nam także zaprezentowany kokpit. Gra będzie już dostępna do zakupu 4 marca.

Źródło: Materiały prasowe/YouTube

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze