Moon Knight – serial ze zwiastunem i datą premiery

Produkcja ta wzbudza wiele emocji wśród fanów. Dowodem na to może być ilość przecieków, która trafia do nas na przestrzeni czasu. Od dziś jednak najprawdopodobniej będą słabnąć na sile. Albowiem do sieci trafił oficjalny trailer serialu Marvel Studios’ Moon Knight. Wraz z nim dostaliśmy również ostateczną odpowiedź na pytanie kiedy adaptacaja komiksów o zakapturzonym mścicielu trafi na platformę Disney+.

Marc Spector to jedna z barwniejszych postaci w komiksach Marvela. Dlatego wieść o tym, że dostanie własny serial, bardzo uradowała fanów. Moon Knight zmagał się od samego początku z masą przecieków. Spekulowało się na temat stroju bohatera, daty wypuszczenia produkcji oraz obsady. Teraz jednak Disney zaczął grać w otwarte karty. Postanowiono bowiem ruszyć na dobre z machiną marketingową i wypuścić oficjalną zapowiedź serialu.

Zobacz również: Zbuntowani – recenzja serialu. A komu to potrzebne?

Trzeba przyznać, że trailer prezentuje się fantastycznie. Zdecydowanie będzie to jedna z ciekawszych produkcji spod szyldu MCU. W produkcji Moon Knight główną rolę zagra znany już ze współpracy z Disneyem Oscar Isaac. Towarzyszył na ekranie będzie mu Ethan Hawke jako złoczyńca Arthur Harrow. Wraz z trailerem dostaliśmy również datę premiery serialu. Jest to mianowicie 30 marca tego roku, więc nie przyjdzie nam czekać nazbyt długo.

Zobacz również: Spider-Man: No Way Home – Recenzja filmu. Co znaczy być Spider-Manem?

Moon Knight jest adaptacją komiksów Marvela. Swój debiut zaliczył na łamach zeszytu Werewolf by Night #32. Marc Spector był najemnikiem, który pewnego razu podczas wykonywania zlecenia w Egipcie, zostaje pozostawiony na śmierć. Życie ratują mu wyznawcy egipskiego boga Khonshu. Prócz drugiej szansy otrzymuje również nadludzkie umiejętności, pochodzące od samego bóstwa, które bohater ten wykorzystuje, by walczyć z przestępczością.

Źródło: YouTube

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Piotr Płażewski

Wiem, że się czepiam, ale jako osoba mające wszystkie wydane z Marciem komiksy po prostu muszę. Moon Knight to avatar Khonshu. Nie Chonsu. Drobny szczegół, ale na konwencie komiksowym byś żywy sali nie opuścił. XD

Piotr Płażewski

Podlinkuj te źródła. Trzeba się zesrać jak rasowy nerd. XD