The Batman – informacja o czasie trwania filmu wyciekła do sieci

The Batman to prawdopodobnie jedna z najgłośniejszych, o ile nie najgłośniejsza premiera tego roku.

Każdy news o nadchodzących przygodach Mrocznego Rycerza jest na wagę złota, a tym razem wieści dotyczą czasu trwania filmu. Według informacji zamieszczonej na portalu imaxmelbourne.com.au, The Batman będzie trwał 176 minut, czyli 2 godziny i 56 minut. Jeśli informacja się potwierdzi, będzie to jednocześnie najdłuższy film o Batmanie w historii. Poprzedni rekord dzierży Mroczny Rycerz w reżyserii Christophera Nolana – widz musiał przygotować się na seans trwający 165 minut. Oczywiście, w produkcjach, gdzie Batman jedynie się pojawiał, wszyscy wiemy kto jest niekwestionowanym zwycięzcą

Zobacz również: Quo Vadis, MCU?

Za reżyserię filmu odpowiada Matt Reeves, który odpowiadał wcześniej między innymi za sequele do Genezy Planety Małp. W głównej roli zobaczymy Roberta Pattinsona, gwiazdę takich produkcji jak The Lighthouse, czy Tenet. W filmie ujrzymy również Paula Dano jako Człowieka Zagadkę, Colina Farrella jako Pingwina, Andiego Serkisa jako Alfreda oraz Zoë Kravitz w roli Kobiety Kot. Premierę filmu The Batman wyznaczono na 4 marca bieżącego roku.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze