Władca Pierścieni od Amazona z zapowiedzią i tytułem

Filmowy Władca Pierścieni jest niewątpliwie jedną z najlepszych kinematograficznych trylogii w historii. Nic więc dziwnego, że informacja o produkcji serialu przez Amazona wzbudziła wiele kontrowersji. Z czasem jednak informacje na temat budżetu oraz oficjalne zdjęcie podniosło zaufanie do produkcji. Dziś do sieci wypuszczono zapowiedź, która prezentuje światu oficjalny tytuł serialu.

Jak każdy fandom, tak i ten tolkienowski bywa skrajnie toksyczny. Nawet przy filmowej ekranizacji trylogii pod tytułem Władca Pierścieni, bojkotowano produkcję, gdyż ponoć nikt nigdy nie byłby w stanie oddać klimatu tego świata. Jak się później okazało, Peter Jackson stworzył historyczny ewenement, robiąc z produkcji fantasy hit kasowy i recenzencki.

Zobacz również: Licorice Pizza — recenzja filmu. To były piękne dni

Tymbardziej oburzającą była decyzja o produkcji serialu przez Amazon. Jednak budżet całości, który wynosi aż pół miliarda dolarów, zdjęcie z planu, które prezentowało prześliczny kadr oraz inne produkcje, które doczekiwały się nominacji do różnych nagród, uspokajały fanów. Władca Pierścieni być może znów zawita do łask mainstreamu.

Do czasu premiery, która nastąpi 2 września, przyjdzie nam jednak poczekać. By umilić ten czas i trochę rozgrzać czekających fanów, Amazon wypuścił specjalny spot, który ujawnia nam tytuł produkcji. Mianowicie jest to…The Lord of the Rings: The Rings of Power. Internet wieść przyjął dość chłodno, żeby nie powiedzieć, że ją wyśmiał. A co wy sądzicie na temat tytułu? Czy produkcja ta nie powinna szczycić się wyłącznie oryginalną nazwą, która i tak przyciągnęłaby rzeszę widzów?

Zobacz również: Matrix Zmartwychwstania – recenzja filmu. Omikron, inflacja, a teraz to

Źródło: YouTube

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze