The Walking Dead – sezon 11b na pierwszym zwiastunie

Czekacie na kolejne odcinki finałowego sezonu Żywych Trupów?

Zapowiedź, iż 11 sezon The Walking Dead będzie ostatnim, wywołała nie mniejsze zaskoczenie niż samo zakończenie komiksowego oryginału. Zanim jednak Żywe Trupy wyzioną ducha, czeka nas jeszcze 16 soczystych odcinków. Finałowy sezon serialu został bowiem podzielony na trzy „tury”. Pierwszych osiem epizodów zostało wyemitowanych w zeszłe wakacje. Kolejnych osiem zadebiutuje w tygodniowych odstępach, począwszy od 20 lutego bieżącego roku. Finałowa ósemka zaś w okolicach jesieni.

Zobacz również: Najlepsze filmy o zombie

Świat The Walking Dead jest jednak daleki od pożegnania się z publiką. AMC chce rozwijać markę oraz kontynuować już zaczęte seriale – Fear The Walking Dead oraz World Beyond. Osobiście jest mi trochę szkoda, że podstawowa wersja dobiega końca, bo od kiedy show przejęła Angela Kang (9 sezon), serial przeżywa drugą młodość. Możecie o tym przeczytać w naszej recenzji, o tutaj.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze