HBO MAX w Polsce – znamy datę startu platformy

Cała Polska czeka na przeniesienie się z HBO GO na HBO MAX. Do tej pory polski oddział platformy streamingowej nabierał wody w usta. Sytuacja jednak wydaje się zmieniać. Ogłoszono bowiem datę premiery serwisu w naszym kraju. 

Polacy są bardzo dobrzy w narzekaniu. Szczególnie gdy jest ono bardzo zasadne. Największe obecnie giganty rozrywkowe, czyli Warner Bros. i Disney zdają się mieć nasz rynek w poważaniu. HBO GO dalej działa u nas jak gdyby nigdy nic, a Disney+ trafi do Polski już w tym roku, choć trzeba brać poprawkę na możliwe przesunięcia. W wielkim skrócie potraktowano nas po macoszemu. HBO jednak wychodzi naprzeciw i zapowiada datę startu swojej platformy HBO MAX w Polsce.

Zobacz również: Dlaczego schematy narracyjne w Arcane działają?

Na oficjalnej stronie HBO MAX przez pewien czas można było zobaczyć widoczny poniżej baner z datą premiery. Być może ktoś chciał wkleić go testowo, przypadkowo publikując go w sieci. Obecnie serwis nie prezentuje już niczego. Biorąc jednak pod uwagę, że platforma miała trafić do nas w pierwszym kwartale tego roku, można przyjąć, że przeciek ten jest bardzo wiarygodny.

Na ten moment nie wiadomo nic ponadto. Cena usługi dalej jest nieznana, data premiery nie została oficjalnie potwierdzona. Wiadomo jedynie, że posiadacze HBO GO będą automatycznie przypisani do subskrypcji nowej aplikacji, bez dodatkowej rejestracji, czy formularzy.

Zobacz również: Kogo zabije sequel Sześć stóp pod ziemią?

Fot. HBO MAX
Fot. HBO MAX

Źródło: HBO MAX

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze