LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów – nowy zwiastun rozgrywki i potwierdzona data premiery!

Po wielu miesiącach opóźnień, w końcu wiemy – LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów zadebiutuje już 5 kwietnia bieżącego roku!

Poza potwierdzoną datą premiery, dostaliśmy również nowy zwiastun. W trailerze tej największej i wizualnie najbardziej zaawansowanej jak dotąd grze LEGO pokazano dogłębnie założenia rozgrywki oraz swobodę działania, jaką otrzymają gracze dzięki nowej mechanice walki, szerokiemu wachlarzowi postaci oraz klas, rozległej galaktyce czekającej na odkrycie i wielu innym atrakcjom. W LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów gracze będą mogli przeżyć ponownie (oczywiście w stylu LEGO) epicką historię opowiedzianą we dziewięciu filmach serii, a wszystko rozpocznie się od wyboru trylogii, w której chcemy uczestniczyć.

Zobacz również: Eskadra Alfabet – Recenzja książki. Szarości ogrom

 

Gra LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów umożliwia graczom uczestnictwo w walce w stylu, jaki nie był dotąd spotykany w grach LEGO. Obejmuje on łączenie ataków w kombinacje oraz odpieranie nadchodzących ataków. Nowy system sterowania i mechaniki pozwala na precyzyjne celowanie oraz ukrycie się bezpiecznym miejscu w celu zaplanowania kolejnego ruchu lub skorzystanie z umiejętności Jedi w walce mieczem świetlnym i użycie potęgi Mocy.

Gracze mogą podróżować w kosmosie za pomocą mapy galaktyki na holoprojektorze i wyznaczyć własną drogę przez kolejne części sagi, stopniowo odblokowując planety i eksplorując świat gry. Podczas kosmicznych podróży nie zabraknie heroicznych pojedynków z wrogimi jednostkami – zasiądź za sterami legendarnych pojazdów, wśród których są m.in. Sokół Millennium, imperialne myśliwce TIE oraz X-wingi Rebeliantów. Po dotarciu do wybranego miejsca można zdecydować się na kontynuację głównego wątku albo spróbować poznać szerzej galaktykę i odkryć ekscytujące misje oraz zagadki.

Zobacz również: Star Wars. Wielka Republika: W Ciemność – recenzja książki

Eksploracja zapewnia nagrody, a gracze odkrywają klocki kyber umożliwiające odblokowanie nowych elementów i ulepszonych zdolności dla różnych klas postaci, takich jak Jedi, bohater, ciemna strona, złoczyńca, zbieracz, łotr, łowca nagród, droid astromechaniczny i droid protokolarny. Aby tworzyć nowe, ciekawe przygody, wybierz tryb swobodny i wciel się w legendy uniwersum, takie jak Leia, Yoda, Boba Fett, Darth Maul, Poe, a także trzysta innych postaci do odblokowania ze wszystkich dziewięciu filmów. Od idyllicznych zielonych wzgórz Naboo po pustynne wydmy Jakku – galaktyka LEGO Star Wars czeka na odkrycie i zaprasza do zabawy. W zwiastunie LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów przedstawiono również tzw. tryb mamrotania, umożliwiający fanom klasycznych gier z serii LEGO zamianę wszystkich głosów na mamrotanie!

Dostępna jest również pudełkowa Edycja Deluxe gry, która zawiera:

  • LEGO STAR WARS Saga Skywalkerów – podstawową grę
  • Siedem pakietów DLC postaci
  • Ekskluzywną minifigurkę: Luke Skywalker z niebieskim mlekiem

lego star wars

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze