Monopoly Tycoon – najnowszy zwiastun gry trafił do sieci

Monopoly to tak kultowa oraz ikoniczna gra planszowa, która wraz ze swoją rozpoznawalnością objęła cały świat. Jej twórcy postanowili pójść o krok dalej i zainwestowali w powstanie gry Monopoly na urządzenia mobilne. Panie i Panowie, przed wami Monopoly Tycoon

Monopoly to jedna z tych gier strategicznych, która tuż obok karcianki UNO doprowadza do największych emocji. Przy okazji, to o nią dzieci na świetlicy najczęściej toczyły spory, żeby móc bawić się podczas rozgrywki. Każda jednak taka kultowa marka doczekuje się prędzej czy później wersji elektronicznej. Wydana w 2001 roku gra komputerowa o nazwie Monopoly Tycoon nareszcie doczekała się swojego młodszego brata na urządzenia mobilne (zarówno na iOS jak i Android).

Zobacz również: Ubisoft podpisał wyrok śmierci na Watch Dogs: Legion?

Za produkcję nowej odsłony odpowiedzialne jest Nvizzio Creations, Inc. Trzon tego tytułu opiera się na symulacyjnej budowie nowych miast oraz zarządzanie nimi. Gracz staje się właścicielem sklepów oraz olbrzymich apartamentów, które swoje miejsce znajdują na planszowej wersji Monopoly.

Zobacz również: Fairy Tale – Nowa książka Stephena Kinga

Oprócz tego zadaniem gracza będzie uszczęśliwianie mieszkańców swojego miasteczka lub metropolii. Przy okazji będzie on mógł kolekcjonować wyjątkowe budowle i zagrać w miniłamigłówki na poruszenie główki, aby w finalnie stać się ostatecznym potentatem w Atlantic City, Londynie, Paryżu czy Londynie. Dajcie znać, czy pokusicie się o danie tej mobilce szansy.

monopoly tycoon

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze