James Gunn potwierdza – tę grupę Strażników zobaczymy po raz ostatni

James Gunn to wybitny reżyser, który wybitny stał się po premierze pierwszej części Strażników Galaktyki. I przestaje być wybitny za każdym razem, kiedy robi coś niezwiązanego z komiksami.

Ale już kończąc złośliwości, twórca ukochanych przez fanów Marvela filmów wypowiedział się o nadchodzącym filmie Strażnicy Galaktyki 3.

Zobacz również: Ranking filmów Marvel Cinematic Universe

To dla nas sam koniec, tę grupę Strażników widzowie zobaczą po raz ostatni. To duży [film]. Jest duży, mroczny i zupełnie inny od tego, czego ludzie mogą się po nim spodziewać. Chciałbym szczerze oddać te postacie i ich opowieść i podarować ludziom odpowiednie zamknięcie ich historii. Trochę się tego boje, ale staram się jak mogę.

Wypowiedź reżysera pokrywa się z wywiadem udzielonym latem zeszłego roku, w którym twierdzi, że postacie przestały być już bezpieczne i nadeszła pora na podbicie stawki.

Premiera filmu została zaplanowana na 5 maja 2023 roku. W obsadzie mają po raz ostatni powrócić aktorzy znani z poprzednich części. Między innymi: Chris Pratt, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper i Zoe Saldana.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze