Jason Momoa w obsadzie Szybkich i Wściekłych 10

Szybcy i Wściekli z filmów o nielegalnych wyścigach zmienili się w blockbustery na ogromną skalę. Vin Diesel wkłada w projekt całe swoje serce. Tym bardziej miło patrzeć, że do produkcji tych dołącza coraz więcej znanych twarzy. W najnowszej części, czyli F10 wystąpi znany i powszechnie lubiany aktor, Jason Momoa. 

Losy rodziny Dominica Toretto emocjonują widownię na całym świecie. Seria Fast & Furious wciąż przekracza granice kinowego absurdu. Nikogo więc na tym etapie nie dziwi wycieczka autami w kosmos. W tym jednak cały urok serii. Do produkcji tych coraz częściej dołączają znane twarze, takie jak Charlize Theron oraz John Cena. Kogo prócz wracających postaci zobaczymy w F10? Jak się okazuje, do obsady dołącza Jason Momoa, aktora znanego z Aquamana oraz Gry o Tron.

Zobacz również: The House — recenzja filmu. Przerażający posiłek dla zmysłów w klimatycznej antologii

Jason Momoa tym samym otwiera listę castingową do najnowszej części Szybkich i Wściekłych. Na razie nie wiadomo, kogo zagra, choć można się domyślać. Ilekroć seria wprowadza kogoś nowego, okazuje się on być złym charakterem… Jednak nie na długo. Bo każdy zły zasługuje tu na drugą szansę przy grillu.

Kiedy będziemy mogli spodziewać się premiery filmu? Na ten moment produkcja ma trafić do kin 19 maja 2023 roku. Jeżeli jednak jesteście fanami Jasona Momoa, a nie chcecie czekać półtora roku na jego ciekawy występ, mamy dobre wieści. Aktor ten bowiem wystąpi w sequelu wcześniej wspomnianego już Aquamana o podtytule The Lost Kingdom. Zobaczymy go już 16 grudnia 2022 roku.

Zobacz również: C’mon C’mon — Recenzja filmu. Świat oczami dziecka.

Źródło: Deadline

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze