Cyberpunk 2077 coraz bliżej premiery na next-genach

CD Projekt RED zapowiadało, że ich najnowszy tytuł w pewnym momencie trafi na konsole najnowszej generacji. Mimo znacznie zmniejszonego zaufania do polskiego studia gracze dalej czekają. Wedle najnowszych doniesień, tym razem wszystko powinno sprawdzić się wedle wcześniejszych zapewnień. 

Użytkownicy PlayStation 5 i Xbox Series zapewne czekają na najnowsze wieści dotyczące Cyberpunka 2077. Gra dalej nie trafiła jednak do sprzedaży na tych konsolach. CD Projekt RED zapewniało jednak, że w pierwszym kwartale tego roku sytuacja ta ma się zmienić. Kiedy jednak graczom tym przyjdzie zwiedzić ulice Night City? Jak mówią doniesienia, Cyberpunk 2077 na najnowszych konsolach jest już tylko kwestią czasu.

Zobacz również: Uncharted: Legacy of Thieves — recenzja gry. Jeden z najgorszych remasterów

Jak podaje PlayStation Game Size, Cyberpunk 2077 trafił właśnie do biblioteki PS Store. Co to znaczy? Taki placeholder jest znakiem, że Sony dało next-genowej wersji zielone światło. Zapewne niedługo to samo spotka Microsoft Store. Tym samym produkcja wreszcie trafi na najnowsze konsole, a CD Projekt RED wyrobi się z dopracowaniem (o ile w tym wypadku to możliwe) aktualizacji.

Warto w tym miejscu również przypomnieć, że każdy posiadacz gry na sprzęt poprzedniej generacji zostanie obdarzony bezpłatną możliwością przejścia na lepszy sprzęt. Jak podaje serwis, produkcja ma trafić do sprzedaży w lutym, bądź na początku marca tego roku.

Zobacz również: Pokemon Brilliant Diamond – recenzja gry. Nawet Pokemony doczekały się remake’u

Źródło: Twitter

 

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze